the guardianfansa
Not Connected
Page Latest Activity
Show All
Shqiperia TV
Just Fans

Shqiperia TV Opozita: Thaci të raportojë në Kuvend për takimin në Bruksel - http://news.shqiperia.tv/post/40839825895

Shqiperia TV Vritet gazetari francez në Siri - http://news.shqiperia.tv/post/40839825191

Shqiperia TV Armstrong : Isha i dopinguar në 7 garat “Tour de France” - http://news.shqiperia.tv/post/40839824691

Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Opozita dhe analistët kërkojnë nga kryeministri Hashim Thaçi që të raportojë në Kuvend detajet e marrëveshjes së fundit në Bruksel me homologun e tij serb, Ivica Daçiq. Ata vlerësojnë se deklaratat e...
Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Çiklisti amerikan, Lens Armstrong, në një intervistë për rrjetin amerikan “Oprah Ëinfrey Netëork”, ka pranuar se ka qenë i dopinguar në të shtatë garat “Tour de France”. Sipas çiklistit nga Teksasi,...
Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Pesë zv.drejtuesit e prokurorisë së Tiranës janë ndryshuar me firmën e Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Ky i fundit, ka firmosur për kreun e ri të drejtimit të Task Forcë të Prokurorisë...
Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Këshilli i Lartë i Drejtësisë zgjodhi sot kryetarin e gjykatës së Tiranës. Fatri Islamaj, i cili prej muajsh është komanduarnë drejtimin e gjykatës së kryeqytetit, tashmë ka marrë 13 votat e anëtarëve...

Shqiperia TV KLD zgjedh me 13 vota kryetarin e ri gjykatës së Tiranës, Fatri Islamaj - http://news.shqiperia.tv/post/40838188666

Shqiperia TV Kryeprokurori Adriatik Llalla ndryshon pesë zv.drejtuesit e prokurorisë së Tiranës - http://news.shqiperia.tv/post/40838812742

Shqiperia TV Dy shpërthime në Mitrovicë - http://news.shqiperia.tv/post/40834908517

Shqiperia TV Parlamenti grek miraton hetimin e listës së zyrtarëve evazorë - http://news.shqiperia.tv/post/40834908290

Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Policia e Kosovës, ka njoftuar se gjatë natës së mbrëmshme, në dy raste të ndara, janë regjistruar dy shpërthime në veri të Mitrovicës, ndërsa cak i sulmeve ishin dy objektet hoteliere private. “Rasti...
Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Parlamenti grek ka votuar ngritjen e një komisioni hetimor parlamentar për te hetuar ish ministrin e financave Jorgos Papakonstandinu, i dyshuar për shpërdorim të fondeve publike dhe evazion...
Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Lapidari i dëshmorëve të UÇPMB-së vazhdon të qëndrojë para komunës së Preshevës. Liderët politik të Luginës së Preshevës janë shprehur se janë unik sa i përket çështjes së lapidarit dhe nuk do të...
Shqiperia TV
news.shqiperia.tv
Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, firmosi sot një marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë e energjisë gjermane “E-ON Ruhrgas”,për furnizimin e Shqipërisë me gaz natyror. Ministri...